Wózki do transportu chorych na leżąco importera z Żywca – Euro-Medical – Sprawdź

0
71

Firma Euro-medical posiada szeroką ofertę wózków do przewożenia pacjentów. Produkty sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą i doświadczeniem naszym klientom. Ponadto zatrudniamy przedstawicieli handlowych, którzy każdego dnia odwiedzają naszych klientów na terenie całego kraju. Od lat rozbudowujemy również siatkę sprzedaży przez dystrybutorów. Kooperacja z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze większej liczby klientów. Wszystkich zainteresowanych naszą marką produktów zachęcamy do kontaktu. Mamy dla naszych dystrybutorów korzystną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje korzystny rabat.
Jednym z głównych produktów są wózki anestezjologiczne – znajdziesz je tutaj: https://euro-medical.pl/wozki-medyczne
Wózek do przewożenia chorych to narzędzie medyczne, które służy do przewożenia rannych i chorych pacjentów w pozycji leżącej. Wózki do przewożenia są przygotowane specjalnie dla oddziałów ratunkowych, centrów urazowych i oddziałów opieki po znieczuleniu. Nasza firma proponuje szeroki wybór wózków hydraulicznych, śrubowych oraz o stałej wysokości dostosowane do potrzeb pacjenta. Nasze wózki medyczne wyprodukowane są z wysokiej jakości półproduktów przeznaczonych do dezynfekcji, łatwych w utrzymaniu czystości. Wózek osadzony jest na 4 kołach jezdnych z blokadą centralna lub do wyboru kierunkową, leże wózka wykonane jest z płyt przeziernych dla promienii rtg lub metalowej kraty. Wózek do przewożenia pacjentów wyposażony jest w materac paro przepuszczalny; niepalny w szerokiej gamie kolorów, barierki boczne składane, uchwyt na butlę z tlenem, półkę na pościel czy wieszak na kroplówki. Wózki medyczne dostępne w są różniej konfiguracji w zależności od potrzeb użytkowania. Jeśli chcesz poznać ofertę na wózki do przewożenia chorych zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem regionalnym lub wejdź na naszą stronę www i wyślij zapytanie ofertowe. Zapraszamy do kontaktu.
Przedstawiamy ofertę na wózki do przewożenia chorych .
Euro-medical zaprasza do współpracy wszystkich klientów, którzy poszukują sprzętu medycznego lub aparatury medycznej. Jesteśmy firmą handlową zajmującą się zaopatrzeniem placówek medycznych w sprzęt oraz aparaturę medyczną. Zapewniamy od lat serwis naszych sprzętów. Zapewniamy dostępność części zamiennych jak również szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą euro-medical klientom. W szczególnych przypadkach dajemy również klientowi sprzęt medyczny zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentom. Poznaj naszą firmę. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. W swojej szerokiej ofercie handlowej mamy monitory pacjenta, aparaty ktg, pulsoksymetry ale również wózki do przewożenia pacjenta, wózki do transportu zwłok, łóżka szpitalne. Jeśli chcesz poznać naszą całą ofertę wejdź na naszą stronę internetową. Jako firma handlowa pracujemy na runku już ponad 10 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele projektów w sferze dostaw sprzętu dla krajowych i zagranicznych interesantów. Nasz sprzęt służy pacjentom w wielu placówkach na terenie kraju. Naszymi klientami są szpitale, domy pomocy społecznej, przychodnie, prywatne gabinety oraz kliniki.

Kontakt do nas:
F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
tel: 33-432-25-90 adres mail: biuro@euro-medical.pl
strona internetowa: https://euro-medical.pl